Biura modułowe

Biura modułowe idealne dla przedsiębiorców

Nasze biura modułowe to idealne rozwiązanie dla właścicieli firm, którzy potrzebują reprezentacyjnego budynku na terenie prowadzonej działalności. Biuro modułowe nie jest na stałe związane z gruntem, można więc złożyć je i przenieść w przypadku zmiany lokalizacji.

Reprezentacyjne biuro modułowe gotowe w 1 dzień

Oferowane przez nas biura cechuje wysoka jakość wykonania z dbałością o najdrobniejsze detale, świetnie sprawdzą się więc w firmach stawiających na pełną funkcjonalność i elegancję w miejscu pracy.

Biura modułowe – wysoka jakość i bezpieczne użytkowanie

Produkowane przez na biura modułowe są solidnymi konstrukcjami, których parametry nie odbiegają od zwykłych, murowanych budynków trwale związanych z gruntem. Ich szkielet zbudowany jest ze stalowych, stabilnych profili, które wykańczamy płytami charakteryzującymi się bardzo dobrą izolacją cieplną oraz akustyczną.  Nasze biura modułowe spełniają wszelkie wymagania, by użytkować je przez cały rok. Nie straszne są im niesprzyjające warunki atmosferyczne, ich konstrukcja nie przemaka ani nie przemarza. Są w 100% bezpieczne dla użytkowników, a do tego posiadają niewątpliwą zaletę, jaką jest bezproblemowe przeniesienie ich w razie potrzeby w inne miejsce (np. po zakończeniu danej inwestycji lub przy zmianie lokalizacji).

Biuro z paczki w stanie deweloperskim

Wysyłamy wszystkie  elementy konstrukcyjne wraz z całym osprzętem niezbędnym do samodzielnego montażu. Składanie biura zajmuje zazwyczaj zaledwie jeden dzień. Następnie można urządzić biuro z paczki według własnych potrzeb i upodobań.

Biuro z paczki „pod klucz”

Po zatwierdzeniu przygotowanego przez nas i dopasowanego do Twoich potrzeb projektu wykończenia biura, otrzymasz charakteryzujące się funkcjonalnością oraz nowoczesnym designem gotowe biuro.

Opowiedz nam jakiego biura potrzebujesz!

Dostępne moduły

Dane kontaktowe
Formularz kontaktowy

Мessage was sent